ewelina28
Dum Spiro Spero...
No ja jestem zwolennikiem każdego rodzaju sałatek do obiadu, np.zamiast ziemniaków, albo w ogóle mięsa....zależy jaka to sałatka.....ogólnie zdrowo się odżywiamy ..... przynajmniej się staramy......To tak jak ja u mnie zresztą rzadko jest mieso wolimy sałatki itp.




czytam czytam i dłuższą chwile zjęło mi rozszyfrowanie o co chodzi w tym przekazie... 