rudzia789
szczęściara
Ja innego mięsa nie jem....no chyba, że raz od święta......![]()
to ja tutaj zaczelam glownie jesc drob...... czasami mam dosc.....




Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ja innego mięsa nie jem....no chyba, że raz od święta......![]()




Oj, na pewno się zjawią niedługo, oby tylko jeszcze trzeźwi, bo to juz ta godzina, więc wiesz...róznie to bywa....wiem co piszę , bo moja mama zawsze się użera z pracownikami ze spółdzielni.......normalnie gorzej jak za komuny...Zaworów i tak nie wymienią bo to trzeba to i tamto i jeszcze to a to już tak wiele zachodu
Ja im dam do końca tygodnia ja zgłaszam i w ciągu najwyżej 30 minut ich widzę inaczej będzie nie ciekawie i dobrze to wiedzą
![]()



Z dżemem, czy twarogiem??? Mniam...uwielbiam....to ja tutaj zaczelam glownie jesc drob...... czasami mam dosc.....dlatego dzis na obiad robie nalesniki
![]()
Ja innego mięsa nie jem....no chyba, że raz od święta......![]()
to ja tutaj zaczelam glownie jesc drob...... czasami mam dosc.....dlatego dzis na obiad robie nalesniki
![]()

To tak jak ja u mnie zresztą rzadko jest mieso wolimy sałatki itp.
Oooooooooooo kochana to podrzuć na kolacje....
a z czym robisz?? Ja mam dwa ulubione przepisy![]()
Z dżemem, czy twarogiem??? Mniam...uwielbiam....

To tak jak ja u mnie zresztą rzadko jest mieso wolimy sałatki itp.
Oooooooooooo kochana to podrzuć na kolacje....
a z czym robisz?? Ja mam dwa ulubione przepisy![]()
ja zamiast mleka dodaje maslanki...... zrobie troszke ze serkiem, troszke z dzemikiem a troszke z kakalkiem![]()


a co to za zwierz?? 
Jestem znowu wybaczcie tę ucieczkę ale miałam drobne problemy techniczne....mamy defekt rur z centralnego w domu jak zwiększa przepływ zaczynaja piszczeć i dziś tak od rana, od 8 mieli zgłoszone i nic cisza cholerne konusy w domu wytrzymać nie szło takie piszczenie... więc się do adminitracji pofatygowałami wyobraźcie sobie pan do rozdzielni był szybciej w klatce jak ja
![]()



Bara bara bara....riki tiki tak....
![]()
![]()
czytam czytam i dłuższą chwile zjęło mi rozszyfrowanie o co chodzi w tym przekazie... 




kurcze czy ktoś kto to pisał... i nie bardzo wiedział jak się pisze ten wyraz nie mógł poprostu napisac "AWARIA" 






pochwal sieco to za przepisy??
![]()