• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Kochana, bo jedzonko zdrowe to nie wszystko....trzeba dobierać odpowiednie proporcje białka...węglowodanów....no i oczywiście się duuużo ruszać, ale wiem jak to jest....mi sie czasem wstać nie chce....a potem narzekam, że dupa urosła...:zawstydzona/y:

No wiem wiem ale tak się nie chce ruszać ale zapisujemy się na basen oboje choć kilka razy w tygodniu pochodzimy to może i moje stawy wydobrzeją trochę i nie będą tak bolały :sorry:

a ja mam SLINOTOK:-D:-D:-D

Ja też :-D:-D:-D:-D
 
No wiem wiem ale tak się nie chce ruszać ale zapisujemy się na basen oboje choć kilka razy w tygodniu pochodzimy to może i moje stawy wydobrzeją trochę i nie będą tak bolały :sorry:
Ja też :-D:-D:-D:-D

Basen jest receptą na wszystko kochana.....podczas pływania wszystkie mięśnie pracują, więc i chudniesz i kształtujesz ciałko, uelastyczniasz skórę....usprawniasz stawy itp.itd.:tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry