ewelina28
Dum Spiro Spero...
Za dużo nie kombinuj bo przekombinujesz![]()
Helooooołłłłłłłłłł,
kto kombinuje ten maaaaaaaaaaa....









Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Za dużo nie kombinuj bo przekombinujesz![]()









LODY....powiadasz......nie oszczędzasz migdałków!!!!!!!!!!!!!heheheh ale na teraz ja wole ZARLOOOOOOOOO:-):-):-):-):-)
ostatnio LODY mnie nie opuszczaja![]()













Helooooołłłłłłłłłł,
![]()
kto kombinuje ten maaaaaaaaaaa....
![]()




heheheh ale na teraz ja wole ZARLOOOOOOOOO:-):-):-):-):-)
ostatnio LODY mnie nie opuszczaja![]()



jesteś lodową księżniczką??? 



Helooooołłłłłłłłłł,
![]()
kto kombinuje ten maaaaaaaaaaa....
![]()




LODY....powiadasz......nie oszczędzasz migdałków!!!!!!!!!!!!!
Lejeeeeeeeeeeeeeeee..............![]()







LODY....powiadasz......nie oszczędzasz migdałków!!!!!!!!!!!!!
Lejeeeeeeeeeeeeeeee..............![]()





Heeelllllooołłłłłłł, lody z ZIELONEJ budki....hahahah HELOŁŁŁŁŁŁŁŁ marsjanie![]()





hahah naprawdewcinam je KUBLAMI
![]()





Ciiiiiiiiii nie podpowiadaj jej bo się jeszcze zakrztusi![]()
Heeelllllooołłłłłłł, lody z ZIELONEJ budki....![]()






