• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Bara bara bara....riki tiki tak....

przylapani-577-OBRAZKY.PL.jpg
:-D:-D:-D

to sie nazywa MILOSC :)
 
Nie no normalnie szlak mnie trafił pisk w domu jak jasna cholera a oni czas mają trzy godziny po zgłoszeniu i nic zero kogokolwiek a dobrze wiedzą, że tak się u nas dzieje nie jest to pierwszy raz zimą więc niech się pofatygują za o im w końcu płacą :no:
Nie spieszno im do roboty ....To pewnie jakieś stare rury, albo zaworki , dlatego tak sie dzieje....

konik-2-642-OBRAZKY.PL.jpg
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry