Danula
czekam ciągle czekam.....
Bynajmniej.....![]()
Nie no normalnie szlak mnie trafił pisk w domu jak jasna cholera a oni czas mają trzy godziny po zgłoszeniu i nic zero kogokolwiek a dobrze wiedzą, że tak się u nas dzieje nie jest to pierwszy raz zimą więc niech się pofatygują za o im w końcu płacą




;-)