• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Dobra to jak cuś to poproszę o kontakt :tak:



Dokładnie odskocznia musiała powstać zdecydowałyśmy się z Madzią w kilka minut, żeby go otworzyć....stara historia Anecia pamięta pewnie ;-)

jasne :tak:

no pewnie że pamiętam :-D:-D:-D zaskoczona byłam...ale jak pozytywnie !!!


musze Wam to pokazac

1258105338_by_mahomet_500.jpg
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry