Danula
czekam ciągle czekam.....
Kurcze!
trza jej kwiaty wysłac
i czekooladki
A propo Madzi wyśle esa coś się nie odzywa

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Kurcze!
trza jej kwiaty wysłac
i czekooladki

Dobra to jak cuś to poproszę o kontakt
Dokładnie odskocznia musiała powstać zdecydowałyśmy się z Madzią w kilka minut, żeby go otworzyć....stara historia Anecia pamięta pewnie ;-)



zaskoczona byłam...ale jak pozytywnie !!!
jasne
no pewnie że pamiętamzaskoczona byłam...ale jak pozytywnie !!!
musze Wam to pokazac
![]()









idę podsmarzyc kiełbaskę...zw
jasne
no pewnie że pamiętamzaskoczona byłam...ale jak pozytywnie !!!
musze Wam to pokazac
![]()


CUDNE...nawet skopiowałam....
DANUŚ, zapisanechyba lista jakiego skrobnę ha ha ha ha
CUDNE...nawet skopiowałam....
![]()
