• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

Bo o jakich badaniach nie mówie to wiecznie twierdzi, że nie potrzebne bo to bo tamto i sramto...płacę za wizytę 100 i nic z tego nie mam idę do niej ona plecie trzy po trzy i koniec na tym a ja chce robić wszystkie możliwe badania a nie czekać nie wiadomo na co :sorry2:
Aaaaaa to się nie dziwię, że chcesz zmienić gin. - bardzo dobrze, bo nam należa się badania!!!!!!!! Nawet na własne życzenie!!! I nikomu do tego! Tak też powiedziałam pamiętam swojej pierwszej pani gin., bo też uważała, że żadne badania nam nie są potrzebne - no i skutki były takie a nie inne. Kuźwa kupę kasy się wydaje na wizyty prywatnie, bo na nfz kolejki jak za komuny, a tu jeszcze taka "obsługa"! :zawstydzona/y:
Za to teraz mam gin. do rany przyłóż......na razie zadowoleni jesteśmy....:tak:
 
reklama
Aaaaaa to się nie dziwię, że chcesz zmienić gin. - bardzo dobrze, bo nam należa się badania!!!!!!!! Nawet na własne życzenie!!! I nikomu do tego! Tak też powiedziałam pamiętam swojej pierwszej pani gin., bo też uważała, że żadne badania nam nie są potrzebne - no i skutki były takie a nie inne. Kuźwa kupę kasy się wydaje na wizyty prywatnie, bo na nfz kolejki jak za komuny, a tu jeszcze taka "obsługa"! :zawstydzona/y:
Za to teraz mam gin. do rany przyłóż......na razie zadowoleni jesteśmy....:tak:

Ta moja teraz bierze 100 bez badania żadnego jak badanie to 150 a jak wymaz albo jeszce coś to i 200 lub 250....wybacz ale nie stać mnie na takie wydatki co miesiąc albo kilka razy w miesiącu, do tego żandych badań według niej nie trzeba bo się takie rzeczy zdarzają...wkurza mnie i tyle nie pójdę już do niej, zobacze tego tu w ośrodku rodzinny mi go polecił a jak nie to mam jeszcze do jednego w Tychach zobacze tamtego
 
Ta moja teraz bierze 100 bez badania żadnego jak badanie to 150 a jak wymaz albo jeszce coś to i 200 lub 250....wybacz ale nie stać mnie na takie wydatki co miesiąc albo kilka razy w miesiącu, do tego żandych badań według niej nie trzeba bo się takie rzeczy zdarzają...wkurza mnie i tyle nie pójdę już do niej, zobacze tego tu w ośrodku rodzinny mi go polecił a jak nie to mam jeszcze do jednego w Tychach zobacze tamtego
Dokładnie....No ta pierwsza moja gin też kasowała 150-200 jak z usg!!!!
A teraz płacę 130zł ale przynajmniej wiem za co.......;-)
Tez mnie kochana nie stać, żeby bulić kilka razy na miesiąc (bo tak tez się zdarzały wizyty) 150-200 zł do tego ewentualne leki!!!
 
Dokładnie....No ta pierwsza moja gin też kasowała 150-200 jak z usg!!!!
A teraz płacę 130zł ale przynajmniej wiem za co.......;-)
Tez mnie kochana nie stać, żeby bulić kilka razy na miesiąc (bo tak tez się zdarzały wizyty) 150-200 zł do tego ewentualne leki!!!

Dokładnie a ten ponoć niezły no zobacze w lutym co i jak :tak: poza tym co na miejscu to na miejscu lekarza do rodzinnego mam telefon jak by się coś działo to wystarczy do niego dzwonić a on resztę załatwi :tak:
 
Dokładnie a ten ponoć niezły no zobacze w lutym co i jak :tak: poza tym co na miejscu to na miejscu lekarza do rodzinnego mam telefon jak by się coś działo to wystarczy do niego dzwonić a on resztę załatwi :tak:
Fajno, że na miejscu, bo na dojazdy tez kasa szła.......no ale jak trzeba będzie to i na koniec świata by sie pojechało, prawda? :-D Wsio dla dobra..........
To kiedy kochana staranka pełną parą? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Fajno, że na miejscu, bo na dojazdy tez kasa szła.......no ale jak trzeba będzie to i na koniec świata by sie pojechało, prawda? :-D Wsio dla dobra..........
To kiedy kochana staranka pełną parą? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Jak zrobię wymaz i resztę...pewnie w wakacje albo na wiosnę ;-)
Masz racje jak by trzeba było to na sam koniec świata pojadę :tak:

Rosolnik wcinam..................pieprzu nie żałowałam...........:zawstydzona/y:

Smacznego pieprznego :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry