• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Albo schaboszczaki tłucze :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
O masz!!! Wsio przerobiła, ale można powtórzyć......i przypomnieć sobie "trawkę w tyłku" hahhahahahhahahahhaaaaa:-D:-D:-D:-D;-)

No co Ty ja wożę na takie okoliczność koc w samochodzie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

jestem cały czas... ale jakoś weny brak... łokropnie się czuje :sorry2:

To może mleko z miodem i łóżeczko?? kuruj się kochana

na szczęscie nie ;-)
buraki toczą bój o kośc :szok::szok::szok:

Kogo?? Twoją?? :szok::-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry