• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
No mnie obie a mężyk lubi takie drobiazgi więc łącze przyjemne z pożytecznym ;-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
No i prawidlowo!!!!!!


I jeścio

a5a0b6b8ab12f0ad.jpg
 
reklama
Daj sobie spokój i przeleż chociaż z 2 dni.........wypocisz wsio i poczujesz sie lepiej.....i mleczko z miodem i czosnkiem proponuję....:tak:

leżem... w nocy :-D:-D:-D:-D

A dziękuje ;-) no tak praleczka zapomniałam ;-)

;-);-);-)
:-):-):-):-)



burki znowu o siku mnie molestowały... wypuściłam je na podwórko i poszło...hehe :-D spryciara ze mnie :-p:-p:-p


Ewelinko piekne zakupy :-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry