• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
ech... ja planuje jeszcze w zimie zrobic :-D:-D:-D:-D
hahahahahahahahaha chcialabym wtedy widziec Twoją minę i słyszec co mowisz :-D:-D:-D:-D
Na upartego to i w zimie można grilla zrobić ale co to za przyjemność siedzieć na tarasie w kożuchach z ciepła kiełbaską w dłoni - jakkolwiek to zabrzmiało....lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Oj....kochana nie chciałabyś słyszać mojej "wiązanki" :no: z reguły nie klnę ale takie sytuacje mnie do tego zmuszają. Po czym uświadamiam sobie, że to niczyja innego wina jak NASZA, bo sie po piseku sprząta!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry