• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Herbatki!!!!!!!!
Se zrób!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D

herbata3.jpg
 
Na upartego to i w zimie można grilla zrobić ale co to za przyjemność siedzieć na tarasie w kożuchach z ciepła kiełbaską w dłoni - jakkolwiek to zabrzmiało....lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Oj....kochana nie chciałabyś słyszać mojej "wiązanki" :no: z reguły nie klnę ale takie sytuacje mnie do tego zmuszają. Po czym uświadamiam sobie, że to niczyja innego wina jak NASZA, bo sie po piseku sprząta!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D


haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D i do tego grzaniec...ech :-):-):-)

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Kochane ja uciekam obiad zrobić mężyk nie długo nawraca z pracy trza go godnie przyjąć wędrowca zziębniętego :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Miłego dnia kochane :***
Buziam:****

Miłego dnia kochana :-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry