V_jolka80
Aniołek Tosia 21.09.2009
....dupie lżej....moja mama zawsze tak mówi....;-)




Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
....dupie lżej....moja mama zawsze tak mówi....;-)




Mniami.........................ale smaka narobiłaś, do Zakopca trza jechać, nigdzie tak nie smakuje jak tamno pewnie... cała butelka pod stolikiem w kuchni... nie ruszona ;-);-);-):-):-):-)
:**
![]()










Albo: "Nie mów głośno bo dupa będzie chciała leżeć"![]()






To na przód!!!!!!!!!!!Dupa już leżała....
teraz musi się rozru(ch)szać




To na przód!!!!!!!!!!!![]()
Mniami.........................ale smaka narobiłaś, do Zakopca trza jechać, nigdzie tak nie smakuje jak tam
No co się śmiejesz, uwielbiam Boltona![]()




To ja jechać do Krakowa......ech... najlepiej na rynku krakowskim wśród bożonarodzeniowych straganów.... :-):-):-):-)
się usmiecham![]()







To ja jechać do Krakowa......
Z czego???![]()







Będę pamiętaćzapraszam
a tak... bez powodu![]()








