Anetka83
zbyt wiele...
Ogólnie fajna stronka...
Zaraz będziesz znów wycierać.....gorączkowy atak smiechu![]()
no... można znalezc fajne zdjecia ;-)
hahaaa ;-);-);-) myślisz???




idę cos porobic... bede z doskoku Kochana :-):-):-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ogólnie fajna stronka...
Zaraz będziesz znów wycierać.....gorączkowy atak smiechu![]()




Ano myślę - czasem mi się zdarza haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaano... można znalezc fajne zdjecia ;-)
hahaaa ;-);-);-) myślisz???
idę cos porobic... bede z doskoku Kochana :-):-):-)









To miłego ogarniania nieporządku....Ja też będę skikać....
trzeba w końcu ogarnąć ten nieporządek...



To miłego ogarniania nieporządku....![]()





A proszę Cię bardzo :-):-):-)a dziękuję
ale ja bedę zaglądała...
cobyście nie pomyślały...
że nikt was tu nie cenzuruje











Że?????????????A poza tym...
coś ostatnio odnoszę wrażenie...
że nie jestem tu...
sama nie wiem jak to powiedzieć...
kurde no!
polonistka, a brakuje mi słów