• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
:szok::szok::szok::szok::szok: Lada dzień????????????????O dżizas! To nie chiał do szpitala od razu położyć??? :zawstydzona/y:
Już bym chciała Twoja kruszynke zobaczyć, weź się pospiesz!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ahahahha ja nie wiem co bardziej chcę czy Małą zobaczyć czy żeby została w brzuszku (nadal panika przedporodowa:-D) Do szpitala nie chciał mnie kłaść bo mam jakieś 2 minuty drogi i to piechotą więc jak by co szybko tam dotrę :-p
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry