Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
ANETKO, Ty wiesz co.......nie muszę nic mówić - pisać.......ugłaszcz psiurki i trzymaj dla mnie grzańca![]()
ANETKO, kuruj się słonkoi dziękuję za miły dzień
buziam mocno, ukłony dla Ł
i zrób jak Ci pisałam - oddaję siłę....
![]()






nie mam sily padam na paszcze.... wzielam malego we wozku bo jak na maisto to by mi nie zaszedl tak daleko... to byl ostatni raz jak jechalam tym diabelskim wozkiem nie wiem co sie z nim stalo ale nie mialam sily go pchac

malo tego skreca ciagle tylko w prawo recy nie czuje
naprawde masakra..... wozka zadnego nie upatrzylam bo nie ma nic co by mi sie podobalo a o lozka to szkoda pytac nie ma kompletnie NIC wszytsko te cholrne nieskladane jedynki dla dzieci a ja chcialam taka skladana dwojeczke co by sofa nie zajmowala pol pokoju u lozko nie bylo wiecznie rozwalone tylko zeby mozna bylo zlozyc 
aj szkoda gadac musze sie polozyc bo nie daje rady...Dzień Dobry................:-(
A do dupy wszystko...............cio...? kochana:*
A do dupy wszystko...............
Cześć kochana.....