• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Wróciłam..................:-(:-(:-(:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zrobiłam zakupy.....
Zajechałam do lekarza....i sie wróciłam!!!!!!!!!!!! Nie będe siedzieć 5 h żeby mnie przyjął, tyle ludzi!!!!!!!!!!! I ze złości sie poryczałam, nie wiem co się dzieje!Jestem taka nerwowa ostatnio....:-(
 
Dzień dobry :)
Ja tylko na chwileczkę i mykam sobie śniadanko robić :)
Miłego dzionka :*

czesc Kochana :-)

Wróciłam..................:-(:-(:-(:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zrobiłam zakupy.....
Zajechałam do lekarza....i sie wróciłam!!!!!!!!!!!! Nie będe siedzieć 5 h żeby mnie przyjął, tyle ludzi!!!!!!!!!!! I ze złości sie poryczałam, nie wiem co się dzieje!Jestem taka nerwowa ostatnio....:-(

Ewelinko... nie denerwuje sie!!! złośc pięknosci szkodzi !!! :**********
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry