• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
reklama
Normalnie mam focha, a co!!!!!!!!!!!!! :zawstydzona/y:;-)
Wiem, że zawsze tak było i pewnie będzie, ale wsio mnie dzis nerwuje....i już.....ale przejdzie.....

Oj tam już no spokojnie idz może drewna narąbać albo co wyżyjesz się ;-):-D:-D:-D:-D:-D
No foch nawet z przytupem :szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

nie nie nie takie ciemne..... mysle ze ciemna wiska albo takie jak mam teraz brazowe......

Ojjj tak będzie o wiele lepsza :tak:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry