rudzia789
szczęściara
U nas na polu, za moim domem to raczej kosza na śmieci nie znajdziesz ino zajączki i sarenki![]()
ty sie odplumkaj od zwierzatek
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
U nas na polu, za moim domem to raczej kosza na śmieci nie znajdziesz ino zajączki i sarenki![]()
moje rupiecie czas wymienic)




Hmmm kogoś mi przypominasz.....![]()




Nawet kilka fotek pstryknęłam, by WAM pokazać co za domem mam ale mój cudowny małż skasował![]()



mamy pierwsze SIUSIU na kibelkuhurrrrraaaaaa nareszcie
teraz czekam na cos wiecej
heheheh moze sie uda ;-);-);-);-)
gratki!!!!!!!!!:-d:-d:-d:-dmamy pierwsze siusiu na kibelkuhurrrrraaaaaa nareszcie
teraz czekam na cos wiecej
heheheh moze sie uda ;-);-);-);-)
No właśnie wypić też nie mogu.......póki @ niet nie ma picia![]()

mamy pierwsze SIUSIU na kibelkuhurrrrraaaaaa nareszcie
teraz czekam na cos wiecej
heheheh moze sie uda ;-);-);-);-)

padłam
to zrób jeszcze raz !!!![]()











TEeeeeeeeeeeeeeeeeeegrabki się pisze![]()















