• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Poszłam po mleko a wróciłam z bananem :zawstydzona/y:

:szok: tak przy ludziach z bananem?????????? :szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

hahahahahaha leeejjeeeee :-D:-D:-D:-D:-D
tak zmiesciła sie normalnie idealnie :-p:-p:-p:-p teraz mogę mówic że mam sprzęt na wymiar w mieszkaniu :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
nio... oby tylko nie padła za szybko :-):-):-)
a... i ta cena co tam byla na stronce to nie taka za jaka kupilismy.... w zyciu nie dam juz za pralke tyle kasy :szok::szok::szok::-D:-D:-D

No i masz znowu leje...koniecznie pampersy zakup :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
To za ile ta pralka??
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry