• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Mówię że coś ze mną nie tak...........się zaczynam bać nie?:-D:-D:-D

no !!!!! ;-);-);-);-)

nie wukorzystuj jej za bardzo to troche pociagnie:-D:-D:-D

myslisz??? :-p:-p:-p

No i masz znowu leje...koniecznie pampersy zakup :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
To za ile ta pralka??

musze odwiedzic apteke :-D:-D:-D:-D:-D
1250 :sorry2:

Pralka się zepsuje a ANECIA powie "Ja tylko pocjągnął" lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

waaarrriiiaaaatttkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D:-D:-D:-D
Tobie ten banan to chyba na mózg się rzucił :-D:-D:-D:-D:-D

u niej to norma :-D:-D:-D

moze to rodzinne:-D:-D:-D

zapewne :-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry