Danula
czekam ciągle czekam.....
TEeeeeeeeeeeeeeeeeee
JAk praleczka??? Testing wirowania był (wibracji)?![]()
No właśnie jaką ją w końcu masz?? I jak testowanie??
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
TEeeeeeeeeeeeeeeeeee
JAk praleczka??? Testing wirowania był (wibracji)?![]()
No właśnie jaką ją w końcu masz?? I jak testowanie??


Podnieść?????????![]()




TEeeeeeeeeeeeeeeeeee
JAk praleczka??? Testing wirowania był (wibracji)?![]()










No właśnie jaką ją w końcu masz?? I jak testowanie??








opowiadaj jak wibruje![]()









nie, dziekuje... zostanę już tak
co teeeee??? ;-);-):-):-):-)
byl... ech... ale ma obroty
Pralki - Navigator AWCN14DA - Amica taka
pierze jak na razie...tfu tfu ;-);-);-)![]()







toć nie do opisanaia słowami.... naszego ubogiego języka
lejjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeee![]()




toć nie do opisanaia słowami.... naszego ubogiego języka
lejjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeee![]()













Pierze jak pierze ale skoro ma obroty...nooo nic tylko zazdrościć
A pralka piękna i jednak otwierana nie od góry...zmieściła się??








teraz mogę mówic że mam sprzęt na wymiar w mieszkaniu 










nooooooo prawdziwe cudenko widze![]()





