• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
reklama
Pierze jak pierze ale skoro ma obroty...nooo nic tylko zazdrościć :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
A pralka piękna i jednak otwierana nie od góry...zmieściła się??

hahahahahaha leeejjeeeee :-D:-D:-D:-D:-D
tak zmiesciła sie normalnie idealnie :-p:-p:-p:-p teraz mogę mówic że mam sprzęt na wymiar w mieszkaniu :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

nooooooo prawdziwe cudenko widze:-D:-D:-D:-D

nio... oby tylko nie padła za szybko :-):-):-)

a... i ta cena co tam byla na stronce to nie taka za jaka kupilismy.... w zyciu nie dam juz za pralke tyle kasy :szok::szok::szok::-D:-D:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry