• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
zastalam tu kogos???


SIS wracaj szybko do mnie ;(

no i mnie dopadlo :( jakies diabelskie grypsko katar, nosek mi zaraz odpadnie od wycierania... na szczescie jeszcze goraczki nie mam wiec jade na samych witaminkach co by nie brac zadnych tabletek... ojjjjj czuje sie PASKUDNIE ;(
 
zastalam tu kogos???


SIS wracaj szybko do mnie ;(

no i mnie dopadlo :( jakies diabelskie grypsko katar, nosek mi zaraz odpadnie od wycierania... na szczescie jeszcze goraczki nie mam wiec jade na samych witaminkach co by nie brac zadnych tabletek... ojjjjj czuje sie PASKUDNIE ;(

Kochana to wskakuj do łóżeczka... ciepła herbatka i sie grzejemy !!!!! :-):-):-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry