• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Ahahahha ja nie wiem co bardziej chcę czy Małą zobaczyć czy żeby została w brzuszku (nadal panika przedporodowa:-D) Do szpitala nie chciał mnie kłaść bo mam jakieś 2 minuty drogi i to piechotą więc jak by co szybko tam dotrę :-p
Nic się nie bój!!! Musisz współpracować z lekarzami podczas porodu - pamietaj!
Aaaaa to bliziutko, fajnie w razie co to będziesz biegła ha ha ha;-)
 
Miłego dnia WAM życzę kobitki! :-)
Uśmiechu i pogody ducha!!!!!!!!!!!!!!!:-)




ANETKO, kuruj się słonko :tak: i dziękuję za miły dzień :-D:-D buziam mocno, ukłony dla Ł :-D:-D:-D:-D i zrób jak Ci pisałam - oddaję siłę....:-D:-D:-D:-D
 
reklama
DANUŚ, mam nadzieję, że odmrażanie w toku :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D buź kochana moja*
MADZIA, pozdrowienia kochana dla Ciebie i duuuuużo ciepełka wysyłam zmarzlaczku :-):-) buź***
IZA, IWONKA, uściski kochane! :-)
ANETKO
, Ty wiesz co.......nie muszę nic mówić - pisać.......ugłaszcz psiurki i trzymaj dla mnie grzańca :-D:-D:-D:-D
MARTUŚ, mam nadzieję, że zakupy się udały, a pogoda już przestała obchodzić (?), buź***sisko moja młodsza :-D:-D:-D
MONIA, daj znać kiedy co i jak? :-D Trzymam &&&, by poszło "gładko" :tak:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry