Anetka83
zbyt wiele...
Będę pamiętać
No mów to sie razem pośmiejemy![]()




no tak... ot tak... serio bez powodu
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Będę pamiętać
No mów to sie razem pośmiejemy![]()




Bez powodu....hm.......A dobrze sie czujesz?
no tak... ot tak... serio bez powoduDD



















Bez powodu....hm.......A dobrze sie czujesz?![]()








haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleeeeejjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
![]()
Aaaaaaaaaaaaaaa...to wsio jasne![]()




haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa





Skopiowałam sobieno... jestem wytłumaczona
jha się popłakałam![]()







Nie rycz mała nie rycz....;-)Skopiowałam sobieNie rycz mała nie rycz....;-)







Ogólnie fajna stronka...ja tez ;-)
spoko spoko...wytarłam juz oczka![]()









