ewelina28
Dum Spiro Spero...
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahah a nieeeeeeeeebylas moze ostatnio u GRUSZKI?????
![]()
jeszcze nie..............ale jakby dał mi te pigułki to nie wiem cxzy byśmy tu wytrzymały







Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahah a nieeeeeeeeebylas moze ostatnio u GRUSZKI?????
![]()







jaaaaa????? Nie ja usteczka i paluszki mam przy sobie:-d:-d:-d:-d:-d
Dobrze kochana, ja się musze ogarnąć................
Już teraz powaznie proszę, bo normalnie z WAMI to sie nie da porozmawiać serio![]()








Dobrze kochana, ja się musze ogarnąć................
Już teraz powaznie proszę, bo normalnie z WAMI to sie nie da porozmawiać serio![]()






haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jeszcze nie..............ale jakby dał mi te pigułki to nie wiem cxzy byśmy tu wytrzymały![]()











prawdą kochana prawdątos nam teraz pojechala![]()












to mnie zabiłaś!ja wiem ten banan to tylko przykrywka a tak naprawde GRUCHE obrabialas![]()








