• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
hahahahah Kacper na mnie patrzy jak na wariatke:-D:-D:-D:-D:-D dobrze ze jeszcze dzwonic nie potrafi bo po lekarza by zadzwonil:-D:-D:-D:-D

leeeejeeeee :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D wyobrzilam sobie minkę Twojego kacperka... nieeee moooggeeeeeee :-D:-D:-D:-D:-D aaaa.....a.aaa....aaaaaa:-D:-D:-D
jak z dwoma to już "polka" haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

galopka :szok::szok::szok::-D:-D

Bo tylko z przytupami się liczy bez to za cienko na focha :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

bynajmniej...........:-D:-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry