Danula
czekam ciągle czekam.....
a co wyście się tak uparły na ten przytup?????? nie z przytupemz dwoma przytupami
![]()
Bo tylko z przytupami się liczy bez to za cienko na focha

















Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
a co wyście się tak uparły na ten przytup?????? nie z przytupemz dwoma przytupami
![]()

















a co wyście się tak uparły na ten przytup?????? nie z przytupemz dwoma przytupami
![]()





jak z dwoma to już "polka" haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa













YHY.....................też mnie się tak wydajeTeż się tego obawiam a czyta nas pewno nie jedna![]()









hahahahah Kacper na mnie patrzy jak na wariatkedobrze ze jeszcze dzwonic nie potrafi bo po lekarza by zadzwonil
![]()








wyobrzilam sobie minkę Twojego kacperka... nieeee moooggeeeeeee 



aaaa.....a.aaa....aaaaaa


jak z dwoma to już "polka" haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa





Bo tylko z przytupami się liczy bez to za cienko na focha![]()








bynajmniej...........![]()





...śniegu po kolana..........zaraz nowa piosenka powstanie.......I z tekst do tego "ojjjjjjjj dana dana hop siup"![]()




i rzutem oka:-d:-d:-d:-d:-d