ewelina28
Dum Spiro Spero...
Taki zwykły foch sie nie liczy haaaaaaaaaaaaaa tak wogóle to foch :-)






Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Taki zwykły foch sie nie liczy haaaaaaaaaaaaaa tak wogóle to foch :-)






to mnie zabiłaś!
zejszczam się normalnie haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
żeby było komu!!!!!!!!!







SZCZOCHU







a z wami sie da???????![]()











a tak wogóle to foch :-)











z przytupem?? 









z przytupem czy bez?????![]()
Taki zwykły foch sie nie liczy haaaaaaaaaaaaa![]()
W mordę to zarażliwez przytupem??
![]()


z dwoma przytupami 




O dżizas......jak tak ktoś z boku nas podczyta to powie jednoznacznie - jeb**** i to zdrowo![]()









O dżizas......jak tak ktoś z boku nas podczyta to powie jednoznacznie - jeb**** i to zdrowo![]()




dobrze ze jeszcze dzwonic nie potrafi bo po lekarza by zadzwonil



O dżizas......jak tak ktoś z boku nas podczyta to powie jednoznacznie - jeb**** i to zdrowo![]()









jak z dwoma to już "polka" haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa co wyście się tak uparły na ten przytup?????? nie z przytupemz dwoma przytupami
![]()