ewelina28
Dum Spiro Spero...
A tej się GALOPKA marzy!leeeejeeeeewyobrzilam sobie minkę Twojego kacperka... nieeee moooggeeeeeee
aaaa.....a.aaa....aaaaaa
galopka
![]()


















chyba na nowej pralce.........jeb*padłam na glebę 



Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
A tej się GALOPKA marzy!leeeejeeeeewyobrzilam sobie minkę Twojego kacperka... nieeee moooggeeeeeee
aaaa.....a.aaa....aaaaaa
galopka
![]()


















chyba na nowej pralce.........jeb*padłam na glebę 



I tą małpę w czerwonym też!pozdrawiamy wsyztskich PODCZYTUJACYCH![]()





a mnie z nosa cieknie nooooooo![]()




pozdrawiamy wsyztskich PODCZYTUJACYCH![]()
A tej się GALOPKA marzy!chyba na nowej pralce.........jeb*padłam na glebę
![]()











...śniegu po kolana..........zaraz nowa piosenka powstanie.......![]()












a mnie z nosa cieknie nooooooo![]()










YHY.....................też mnie się tak wydaje![]()
















A tej się GALOPKA marzy!chyba na nowej pralce.........jeb*padłam na glebę
![]()







IIIIHHHHHHAAAAAAAAAAA .....andele andele epa epa ajariba jaribapatataj patataj patataj![]()

















Czujesz ten wzrok na plecach?????????![]()







patataj patataj patataj![]()










nie tylko na plecachMoże chcesz banana
GRUSZKE tralalala
Co Ci cieknie???????????
swieczki mi ciekna i sie swieca
Czujesz ten wzrok na plecach?????????![]()




może chcesz banana..................yyyyMoże chcesz banana
Co Ci cieknie???????????
Czujesz ten wzrok na plecach?????????![]()
















