ewelina28
Dum Spiro Spero...
No dobra..................już nic nie powiem...............chyba ZAKNEBLUJCIE![]()

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
No dobra..................już nic nie powiem...............chyba ZAKNEBLUJCIE![]()

DANUSIA, dawaj naszą piosnkę od początku bom sie zgubiła!![]()




No dobra..................już nic nie powiem...............![]()





dobrze, to od tej pory szaaaaaaaaaaaaaaaa-liczymy na Ciebie Kochana![]()
zostaniemy tak do rana.........yyyyyy.....
....aż wytryśnie śmietana.....
Trzymajta mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![]()











zglodnialam![]()







DANUSIA, dawaj naszą piosnkę od początku bom sie zgubiła!![]()







To już bardziej zaawansowany tekst
Chcesz banana ??????
Ojjj dana dana hop siup
śniegu po kolana
może chcesz banana
usiądz na kolana
aż wytryśnie śmietana
i będziesz rozebrana![]()


oooooo to bedzie HICIOR![]()













dobrze, to od tej pory szaaaaaaaaaaaaaaaa-










Albo banan albo nie ma nic![]()


