• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
zostaniemy tak do rana.........yyyyyy.....
....aż wytryśnie śmietana.....

Trzymajta mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

To już bardziej zaawansowany tekst :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Chcesz banana ?????? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

DANUSIA, dawaj naszą piosnkę od początku bom sie zgubiła! :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ojjj dana dana hop siup
śniegu po kolana
może chcesz banana
usiądz na kolana
aż wytryśnie śmietana
i będziesz rozebrana :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry