• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
SIS no widze jak cie skreca daj spokoj :*:-D:-D
foch.JPG
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
owsianeczke sobie robie ktoras ma ochote?????
EWELINKO?????? halo halo :):):):):-D:-D:-D:-D

Ja podziękuje nie przepadam :tak:

Dobra kochane uciekam jadę za chwilę do Tychów muszę się ogarnąć jeszcze.
Miłego dnia :-)
Buziam :***

Madziu kochana gdzie się podziałaś??

Iza, Iwona, Gabrysia, Karola, Sówka, Monia, Wiola pozdrawiam serdecznie
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry