rudzia789
szczęściara
musze polozyc malego.....
wczoraj tom zdjal szczebelki z lozeczka i juz ma normalne lozko co by sie przyzwyczail do takiego spania poza tym mi ciezko bylo juz wsadzwc go do srodka i wyjmowac troche sobie wazy chlopak 
) cala noc przespal ladnie tylko nad ranem mu sie wypadlo bo sie w kolderke zawinal:-):-):-) a teraz mam nadzieje ze nie bedzie mi uciekal jak jest dzien.... jednak noc to co innego wiec mam nadzieje ze choc na chwile zasnie co ja tez troche sie poloze 
buź***
Jestem z pracy bardzo zadowolona, czasami warto iść na zwolnienie aby człowieka docenili.
