ewelina28
Dum Spiro Spero...
Jednak mi sie nie chce..........to wstaw "czy coś"![]()

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Jednak mi sie nie chce..........to wstaw "czy coś"![]()

Jednak mi sie nie chce..........![]()







Oj to niech będzie chociaż prosto, a nie pod górę! Kochana starajcie się...starajcie....
u mnie różnie... kwadratowo i podłużnie... do przodu... ale pod góree ;-)
haha Tyś to udana jest![]()
A pogoda masakra.... mgła i jakoś tak buro... ech... no i mrozy które doprowadzają mnie już do szału
pada u Was śnieżek?
hmmm...... ciiiiiiii........
a nie???![]()


Poproszę...małą......;-)wiedziałam
ide sobie zrobic kawkę... chcesz???
Nie no bez komentarza......i po co znaki z napisem "NIE KARMIĆ ZWIERZĄT?

Buziak słońce *Heloł z rana nie tak wczesnego
Szlak mnie trafijuż mi nie grzeją dwa grzejniki a w salonie tylko góra kur**
![]()

Buziak słońce *
I co się złościsz?![]()