• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama

u mnie różnie... kwadratowo i podłużnie... do przodu... ale pod góree ;-)

haha Tyś to udana jest :-D:-D:-D:-D
A pogoda masakra.... mgła i jakoś tak buro... ech... no i mrozy które doprowadzają mnie już do szału :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
pada u Was śnieżek?
hmmm...... ciiiiiiii........
a nie??? :-D:-D:-D
Oj to niech będzie chociaż prosto, a nie pod górę! Kochana starajcie się...starajcie....:tak:
Pada cały czas.........i jest cudnie......bajkowo - jakby to Czesio powiedział ;-)
Mój mądry małż zostawił na noc auto na "zewnętrznym", na dodatek otwarte...w środku dokumenty.......:zawstydzona/y:
No ....ciiiiiiiiiii...ale wiesz, że się bojam? jak nigdy...
 
1264550164_by_wildpirate_500.jpg
Nie no bez komentarza......i po co znaki z napisem "NIE KARMIĆ ZWIERZĄT?
 
Heloł z rana nie tak wczesnego

Szlak mnie trafi :wściekła/y: już mi nie grzeją dwa grzejniki a w salonie tylko góra kur** :wściekła/y:a szanownych panów z administracji nie widać
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry