ewelina28
Dum Spiro Spero...
Oj spokojnie........u mnie 15 z rana było i nie narzekam.....dopiero co rozpalone w kominkuCo się złościsz?? Wiesz ile mam w domu temperatury?? 11 stopni i lód do połowy szyb prawie...powód do radości?
Toć niczyja wina, że taka pogoda jest........ubierz się ciepło i przeczekaj, pewnie starają się admini coś zdziałać.........




już mi nie grzeją dwa grzejniki a w salonie tylko góra kur**