ewelina28
Dum Spiro Spero...
A co dobrego?trez musze zrobic... tzn tylko obrac ziemniaki bo reszte mam... ale i tak mi sie nie chce![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
A co dobrego?trez musze zrobic... tzn tylko obrac ziemniaki bo reszte mam... ale i tak mi sie nie chce![]()
Ja z doskoku, za obiadek się biorę.................................
ANETKA, rozczul się hahaha
![]()
Mniami......ja robim dzis pizze wiec mam jeszcze czas... zrobie obiadek tak na 4 co by tom mial cieplutka![]()

Mniami......
.......ja ziemniaczki z koperkiem, kotleciki mielone z indyka, suróweczka z kapustki i kompocik wiśniowy![]()




juz lece jak tak zapraszasz nie wypada odmowic![]()
A co dobrego?





ja robim dzis pizze wiec mam jeszcze czas... zrobie obiadek tak na 4 co by tom mial cieplutka![]()



schab
ale dobra kobieta z Ciebie![]()
ZAPRASZAM![]()
czasami mi sie zdazy) nie mam weny na nic innego a to szybko idzie poza tym tom uwielbia
![]()








