reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

odwiedziny na porodówce we wczesnej ciąży?

Karjoka

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Dziewczyny, odpowiedzcie proszę czy myślicie, że mogę odwiedzić na porodówce koleżankę, która właśnie urodziła a jej córeczka ma żółtaczkę? Chyba zbyt pochopnie obiecałam, że wpadnę, ale teraz myślę, że pewnie jednak nie powinnam, prawda? To mój 13tc.

reklama

Gabi

maj'05 kwiecień '09
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Hej,jeśli koleżanka ma ochotę na odwiedziny to czemu nie:tak:
Jesli sie martwisz żółtaczką,to żółtaczka noworodków (tzw. fizjologiczna) nie ma nic wspólnego z chorobą zakaźną (no objawy).Wynika z niedojrzałości enzymatycznej wątroby i ma ją 40% zdrowych noworodków;-)

Karjoka

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Gabi, dziękuję za odpowiedź. Koleżanka bardzo chce abym ją odwiedziła. Ja także chciałabym zobaczyć na żywo jej malutką córeczkę. Mam jednak wątpliwości właśnie z uwagi na możliwość spotkania się z chorobami zakaźnymi. Pewnie moją obawę znacznie potęguje fakt iż to moja pierwsza ciąża i pewnie ostatnia - mam 39 lat.

Gabi

maj'05 kwiecień '09
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Choroby zakaźne to raczej nie na porodówce.Chore pacjentki rodzą na oddziałach septycznych.ale ogólnie w szpitalu,wiadomo ryzyko jest.A ogólnie to raczej odwiedzajacy są zagrożeniem dla noworodków.Dlatego ja bardzo ograniczałam kontakty z obcymi takiego malutkego dziecka.:-p

Karjoka

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Dzięki Gabi! Za pokazanie sprawy z drugiej strony. O tym bowiem, że to ja mogłabym być zagrożeniem dla maluszka żadna z nas nie pomyślała...

sheeppy

lutowa '07 majowa '09 :D
Miasto
Jarocin / Kórnik
Rozwiązania
0
Dokładnie, to nie odwiedzający się zarażają tylko dzidziusie mogą coś złapać:-)
U nas w szpitalu jest kategoryczny zakaz odwiedzin na noworodkach :-( oszaleć można...
Ale jeśli w szpitalu nie ma zakazu, to fartuch ochronny i możesz śmiało przyjść :-)

reklama

Karjoka

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Sheeppy, dzięki za info! Z pomysłu jednak zrezygnowałyśmy. Uznałyśmy, że nie ma co ryzykować jeśli i ja się obawiam i jeszcze obawa o maluchy... Może przesadzamy, ale... lepiej w tą stronę chyba. Malutką przywitam, gdy już pojawi się w domu:-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Potrzebuję porady 23
E Potrzebuję porady 16
Z Roczniaki i dwulatki 15
Luxuorius Potrzebuję porady 6

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry