reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Odzyskujemy dawną sylwetkę:)

mamaEmika

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
to dobre decyzje, aby udać się do położnej i dietetyka....na pewno coś doradzą, to specjaliści:)daj znać, jak już wrócisz od położnej:)

reklama

mamakasienki

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
byłam u położnej w sprawie laktacji i jak sądziłam, muszę ją porządnie uregulować, czyli jak najczęściej przystawiać dziecko do piersi, popijać te saszetki prola-ktanu i ogólnie podziałać też z laktatorem. A do dietetyka dopiero idę w tym tygodniu, ale od kilku dni zaczęłam zmieniać swoje nawyki żywieniowe:)

Calour

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No nie wiem.... Bardziej trener Ci doradzi a nie ludzie wokół. Sama dostałam bardzo wiele rad dotyczących odchudzania po porodzie jednak to wlaśnie trener najbardziej mi pomógł. Jak również
odpowiednia dieta
regularne ćwiczenia
bieganie
nordic walking ( trochę smiesznie to ogólnie wyglada ale dobrze jest się przełamać bo poprawia sylwetkę)
jeśli chodzi o cellulit to polecam wałek do masażu.

mamaEmika

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
ooo dobry pomysł, może skorzystaj z usług trenera? Może rozpisze dopasowany do Ciebie trening? tylko wspomnij, że karmisz piersią:)

Umbi

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dobra opcja, trener doradzi jakie ćwiczenia są dobre. Czesto jeśli nie mamy wiedzy to idziemy na silownie i wskakujemy na rowerek czy na bieżnię i nie wiemy jakie cwiczenia będą najlepsze. Sama przez jakiś czas chodziłam i jestem zadowolona. Dobrze jednak wcześniej poczytać sobie opinie o trenerze oraz zorientować się czy ma doświadczenie w tym co robi i czy bedzie w stanie nas dobrze poprowadzic.
Polecam równiez dobranie sobie jakiegoś suplementu do ćwiczeń, kto powiedział ze odżywki dozwolone są jedynie dla meżczyzn? Wiele z nich znacznie poprawia wydolność. Tutaj powinni Wam doradzić dobre przedtreningówki

Ostatnia edycja:

mamakasienki

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
a ja byłam u dietetyczki i dostałam od niej świetną dietę dla karmiących mam:)powiem, że już kilka kg na minusie, o wiele lepiej się czuję (nie mam już takiej zadyszki), a z laktacją dzięki tym saszetkom też jest o wiele lepsza:)czyli wracam do formy:))

mamaEmika

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
dobrze, że zdrowo wracasz do formy:)najgorsze to są głodówki, moja koleżanka jak karmiła piersią stwierdziła, że przejdzie na taką dietę i jedynie co straciła to prawie laktację, nie mówiąc już o efekcie jojo...dopiero dzięki położnej, dietetyczce i tym proszkom na laktację wróciła do swojej dawnej wagi:/

Umbi

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Po 3ciązach moje ciało jest koszmarne!Brzuch mam obwisły flak, kawał tłuszczu, pomarszczony galareta,koszmar jak patrze na swój brzuch to wręcz chce mi sie płakac.Wiem że po 3ciążach już nie bede wyglądac tak jak wczesniej, jak przed nimi, jak ważyłam58kg, te czasu juz nie wróca niestety.Ale bardzo chciałabym zrzucic pare kilo, by czuc sie lepiej, by lepiej wygladać i mieścić sie w ubrania.Po3ciązy przytyłam 25kg, masakra jak to teraz rzucić ,ważyłam 85kg ,teraz waże 68-69ale jeszcze jest spora nadwaga.Staram się, nieraz sa dni że mam silna wole, motywacje i potrafie sie odchudzać, ale potem nagle wszystko lega w gruzach i znów jem dużo.Kurcze musze wkoncu ostro wziąsc sie za siebie i byc stanowcza, tak wlaśnie zrobie! Link do: Odchudzanie, zrzuć zbędne kilogramy! | FitWatch.pl

Ostatnia edycja:

can't_touch_this

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
I tak ładnie Pani schodzi z wagi, skoro przybrała pani 25 kg :D Trzymam kciuki.. Ja też walczę :)

reklama

Veronicce

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny a mi zostało 15 kg po porodzie generalnie nie wyglądam grubo ale brzuch jest straszny macie jakieś sprawdzone ćwiczenia . Kupiłam wczoraj african mango i muszę jak najszybciej schudnąć bo źle sie z tym czuję i nawet nie mogę spok9jnie kochać się z partnerem bo po wszystkim płacze masakra......
Ogólnie chciałabym zapisać się na ćwicznia z trenerem, problem jednak w tym, ze po prostu nie mam na takie ćwiczenia czasu i zastanawiałam się bardziej nad zbiegiem. Czy któraś z Was miała może karboksyterapię i napisze czy byl efekt?

Ostatnia edycja:
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
aga_wozniak Diety, diety 20

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry