reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odzyskujemy dawną sylwetkę:)

to dobre decyzje, aby udać się do położnej i dietetyka....na pewno coś doradzą, to specjaliści:)daj znać, jak już wrócisz od położnej:)
 
reklama
byłam u położnej w sprawie laktacji i jak sądziłam, muszę ją porządnie uregulować, czyli jak najczęściej przystawiać dziecko do piersi, popijać te saszetki prola-ktanu i ogólnie podziałać też z laktatorem. A do dietetyka dopiero idę w tym tygodniu, ale od kilku dni zaczęłam zmieniać swoje nawyki żywieniowe:)
 
ooo dobry pomysł, może skorzystaj z usług trenera? Może rozpisze dopasowany do Ciebie trening? tylko wspomnij, że karmisz piersią:)
 
a ja byłam u dietetyczki i dostałam od niej świetną dietę dla karmiących mam:)powiem, że już kilka kg na minusie, o wiele lepiej się czuję (nie mam już takiej zadyszki), a z laktacją dzięki tym saszetkom też jest o wiele lepsza:)czyli wracam do formy:))
 
dobrze, że zdrowo wracasz do formy:)najgorsze to są głodówki, moja koleżanka jak karmiła piersią stwierdziła, że przejdzie na taką dietę i jedynie co straciła to prawie laktację, nie mówiąc już o efekcie jojo...dopiero dzięki położnej, dietetyczce i tym proszkom na laktację wróciła do swojej dawnej wagi:/
 
ja zaczęłam chodzić na siłownię i w domu także ćwiczę, więc mój brzuch już o wiele lepiej wygląda:)ale w moim przypadku musiałam też zadbać o laktację i od czasu do czasu popijam prolaktan:)a nie próbowałaś jakoś poprawić jego wyglądu za pomocy diety + domowych ćwiczeń??
 
nie wiem czy warto, ale wiem, że ogólnie zdrowa dieta dobrze wpływa na cały organizm, zarówno matki, jak i dziecka. Na pewno nie bierz się za głodówki, dbaj o laktację (czytałam, że bierzesz prolaktan) i może wybierz się do dietetyka w tej sprawie. A może ktoś to z forum miał taką dietę??
 
reklama
mam zamiar się wybrać do dietetyka, ale jak zwykle brakuje mi czasu:(chcę zrzucić te kilogramy, bo aż patrzeć na siebie nie mogę, ale nie chcę, aby to jakoś zaszkodziło maleństwu:(
 
Do góry