reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ojciec nn

już chyba każda napisała co miała do napisania i każdy sam potrafi wyciągnąć wnioski...maglowanie tego wszystkiego od nowa przerodzi się znowu w kłótnie. A jak ktoś inny będzie miał znowu dylemat po zamknięciu tematu to sobie poczyta i wyciągnie wnioski dla siebie.
 
reklama
Ja nie jestem za zamykaniem tematu, bo tak jak napisala łezka, pewnie nie jedna kobieta ma takie dylematy i moze jej to cos pomoc. Takze ja proponuje, zeby kazda, ktora brala udzial w dyskusji napisala swoje racje i jakie ma spojrzenie na to wszystko. Podsumowanie :)
To nie ma sensu
 
To przestańcie pisać w tym temacie i problem z głowy, a na pewno znajdzie się ktoś, kto zechce się jeszcze wypowiedzieć.
 
To ja się wypowiem :-D Nie przebrnęłam przez 37 stron wątku, ale przyszła mi do głowy jedna rada dla mam, które nie przyznały z różnych powodów praw rodzicielskich. Weźcie sobie od razu z urzędu pełen akt urodzenia. Przyda się, przy wyrobieniu paszportu i innych nietypowych sprawach. Niektóre urzędy nie akceptują w takiej sytuacji aktu skróconego ... wiem, bo z paszportem już przerabiałam :-)
 
Do góry