• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Daria zrob te badania i nie martw sie bo napewno wsyzstko jest ok! Malutka jest urocza i ślicznie sie usmiecha wiec zdna krzywda napewno jej sie nie dizeje :-) oj dobrze ze mamy tutaj Age -> zawsze cos madrego nam doradzi!
a dlaczego nie chcesz jejd awac kaszek tych co sa na mleku?

Mnsmile dzieki :*
ale mi smaka na parowke zrobilas haha a tu moge sobie pomarzyc bo u mnie takich wynalazkow nima :no:
cos tam jest takiego a'la parowka niby do bulek ale fuuuujjjj! takie to niedobre!
niema co ale duzo rzeczy mi tu brakuje i powiem Wam ze jak jestem w pl w sklepie to az sie usmiecham do siebie bo taaaaki tam wybor wszyskiego a tu bida! a polskie sklepy tez mam daleko....
oj ciekawe co wymyslilyscie z Lenka :blink: hahaha ale super! no ładnie ja nauczylas sprzatac :-)

Pałeczka haha no to luzik! teraz odpoczywanko przed podroza :-)

Izu oj Wy to km robicie na spacerach! szkoda ze niemam blizej do Ciebie bo ja tez tak lubie wiec razem moglybysmy chodzic ;-)
haha moja tez uwielbia patrzec przez okno :-) a poduche masz wylaczona ze z przodu Mala "zainstalowalas"?
u nas niestety nie mogla z przodu bo tylko w serwisie moge wylaczyc wiec dopiero jak zmienilam fotelik to zaczela ogladac krajobrazy ;-)
aaa i mam dodatkowe lusterko w ktorym widze Mala :-)
 
No my juz luzik mamy teraz czekamy az ruszymy na lotnisko:) No trzymajcie dziewczyny kciuki za Misie mam nadzieje ze da rade w samolocie i nie bedzie chciala biegac hihi:)
 
Dziewczynki i jak ze spotkankiem ?? Jest jutro ?? I gdzie na miejscu w jeleniej czy u agi ?? Bo ja nie wiem czy autko bede miala jutro ;/ jesli na miejscu to sie pisze ! gorzej jak gdzies dalej bo to dopiero bede wiedziec jutro rano . Czekam na wiadomosc
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry