reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Hej dziewczyny!!
Troche mnie tu nie było :-) U nas wszystko dobrze, Nadie rośnie jak na drożdżach, za miesiąc pierwsza imprezka :-)
Mamy 6 ząbków i ida kolejne. jest juz taka fajniutka, coraz więcej rzeczy rozumie, a "gada" non stop.
Fajnie, że juz niedługo lato :-)
Pozdrawiam
 
reklama
Dzień dobry.... wiem wiem należą mi się baty :( przepraszam za to że tak zaniedbałam wątek.
Dzisiaj znowu do pracy na 6.45:( wczoraj też byłam... wykończona już trochę jestem tym tygodniem, bo non stop na 5.45 i dzisiaj mam siódmy dzień z rzędu. Ale za to od poniedziałku 2 tygodnie urlopu :D :D :D :D szaleństwo!!!
Czeka mnie wesele koleżanki pod Łodzią... i jadę niestety sama :( bo P. w pracy.
Wczoraj właśnie byłam na panienskim, ale nie zaszalałam bo trzeba było dzisiaj wstać.

Witam nową koleżankę Alinę :) :)

Do spisania! Lecę już.
 
reklama
Do góry