reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Ja niestety też nie mam jak wpaść na kawkę.
Chyba,że ktoś ma ochotę mnie odwiedzić to zapraszam:tak:
 
Z Siedlęcina:-)

Zarezerwowałam dzisiaj pokoje na wakacje:-):-):-) Cieszę się na maksa,bo po tygodniu dojadą do nas moi rodzice:-)
 
Pogodą na wakacjach?
Nie,ani trochę:-)
Liczę na to,że będzie ładnie:-p A jak nie to i tak będzie fajnie;-)
 
jak byłam w zeszłym roku w grzybowie to było pieknie;) tzn pogódka dopisała
bo ja to raczej z tych plażowych jestem, żeby jak najwięcej z dzieckiem na plaży siedzieć a nie łazić po mieście itp
na ale jak lało...to już mi się nie podoba bo zostaje pokój
nie podobało mi sie grzybowo bo to jedna ulica na której cieżko było mi nawet wózkiem przejechać...
i wszędzie tylko zabawki lody i słodycze
a młody to chciałby wszystko wiec zabardzo nie chodzę wogóle z nim do sklepów i wogóle bo po co
wolę spacery a szczególnie po plaży;)
ale jak był dzień chłodny to my tez na plaży boso;) a ludzie jak na wariatke patrzyli że z maluchem siedzimy na piachu i sie bawimy hahah
 
Ilizkacz my w zeszłym roku byliśmy 2 tygodnie i tylko ostatnie dwa dni padało,a tak było pięknie cały czas:tak: też przesiadywaliśmy na plaży,tylko chowaliśmy się przed słonkiem,bo wiadomo jak to z dziećmi.Jak było chłodne też łaziliśmy po plaży:-) Ta ulica z lodami i zabawkami to tam tylko jedna,więc my tylko przechodziliśmy koło niej i tyle nas tam było;-) A podobało mi się właśnie dla tego,że tam jest tylko jedna taka uliczka:tak: A plaża zawsze wolna.I tak spokojnie,bez tłumów.
Fajnie było:tak: Już sie nie mogę doczekać tych wakacji:-) I cieszę sie niesamowicie,bo moi rodzice nigdy nie byli nad morzem.I w końcu będą:-)

a w jakim ośrodku byliście??
 
reklama
Do góry