reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres,beta ujemna a ciąża

No moze faktycznie lekarz sie myli,ma zly sprzęt. Ja bym nie odpusciła wiedząc lepiej od lekarza co mi jest. Przecież nie trzeba kończyć medycyny, wystarczy przeczesać google by wiedzieć więcej. A dyplom nieistotne że na żółtym tle nadrukowany
No przecież mówiłam że pewnie coś koło porodu jest hihi masakra
 
reklama
Ja bym nie szła tym tropem, sugerowanie im plamienie dyskwalifikuje ciążę może byc baardzo błedne
Życzę Ci abyś szybko dostala okresu! Może on cie przekona do tego ze w ciazy NIE jestes [emoji2356]!!!
I uprzedzajac Twoje pytanie, Twoj okres NIE będzie plamieniem implantacyjnym, będzie zwyczajnym okresm[emoji87][emoji86][emoji85]
Zawsze to może być czop:)
No przecież mówiłam że pewnie coś koło porodu jest hihi masakra
 
Ale nikt nikogo nie wkreca. Jesli lekarz nie ma lepszego to lepszego nie ma opcji by użył. Logiczne
Myśle, ze gdyby miał jakiekolwiek wątpliwości, użyłby innego rodzaju usg.
Myśle, ze nie ma sensu, żeby dalej nakręcać autorkę tego tematu, bo niestety do tego będzie to zmierzać ;)
 
reklama
Do góry