reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres po porodzie

agabaj92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Marzec 2020
Postów
10 000
Czy okres po porodzie może trwać ponad 2 tygodnie z kilkoma dniami przerwy? 10 tygodni temu urodziłam, 22 grudnia zaczął się okres, brzuch lekko pobolewywał. 30 grudnia się skończyło krwawienie, więc był seks a następnego dnia delikatne krwawienia. I od 5 stycznia tzn wczoraj znowu krwawienie i ból brzucha. Czy to tak może być po pierwszym porodzie? Dziecko karmie piersią, ale dokarmiane jest mm.
 
reklama
Połóg teoretycznie trwa 8 tygodni ale wiele kobiet ma dłużej krwawienie zwłaszcza kiedy macica jest pobudzana do aktywności a przy stosunku tak się dzieje właśnie. Pytanie czy na wizycie po połogu wszystko wyglądało już prawidłowo, macica się oczyściła itd bo nie zawsze krwawienie jest tym pierwszym okresem a właśnie pozostałościami z macicy
 
Połóg teoretycznie trwa 8 tygodni ale wiele kobiet ma dłużej krwawienie zwłaszcza kiedy macica jest pobudzana do aktywności a przy stosunku tak się dzieje właśnie. Pytanie czy na wizycie po połogu wszystko wyglądało już prawidłowo, macica się oczyściła itd bo nie zawsze krwawienie jest tym pierwszym okresem a właśnie pozostałościami z macicy

Lekarka na wizycie poporodowej po 6 tygodniach od porodu mówiła że jest wszystko w porządku i niedługo okres się pojawi. Więc nie wiem dokładnie, a to moja pierwsza ciąża i pierwszy poród więc do końca sama nie wiem
 
Lekarka na wizycie poporodowej po 6 tygodniach od porodu mówiła że jest wszystko w porządku i niedługo okres się pojawi. Więc nie wiem dokładnie, a to moja pierwsza ciąża i pierwszy poród więc do końca sama nie wiem
No to jak było wszystko ok to chyba nie ma się co stresować. U mnie występowały plamienia po pierwszych stosunkach, podobno nic groźnego. Jeśli krwawienie jest mocne to możesz się ponownie skonsultować z lekarką
 
No to jak było wszystko ok to chyba nie ma się co stresować. U mnie występowały plamienia po pierwszych stosunkach, podobno nic groźnego. Jeśli krwawienie jest mocne to możesz się ponownie skonsultować z lekarką
No właśnie chyba już po tym krwawieniu, na wieczór już w miare ok było i teraz też już nic nie leci. Więc możliwe że było tak jak u ciebie krwawienie po stosunku.
 
Do góry