reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

Dziękuję dziewczyny :) Jesteście naprawdę super, wszystkie Wasze odpowiedzi są dla mnie ważne bo wciąż jestem na etapie szukania lokalu i zastanawiania się gdzie lepiej, na Jarotach czy w Centrum... eh... :) Ale mam nadzieję, że się uda podjąć decyzję oczywiście dzięki Waszym podpowiedziom gdzie będzie Wam wygodniej, bliżej i łatwiej się dostać i w wakacje będziecie mogły się u mnie spotkać na kawce, herbatce albo zimnym shake-u bananowym i ciasteczku mniam :D
 
reklama
Dziękuję dziewczyny :) Jesteście naprawdę super, wszystkie Wasze odpowiedzi są dla mnie ważne bo wciąż jestem na etapie szukania lokalu i zastanawiania się gdzie lepiej, na Jarotach czy w Centrum... eh... :) Ale mam nadzieję, że się uda podjąć decyzję oczywiście dzięki Waszym podpowiedziom gdzie będzie Wam wygodniej, bliżej i łatwiej się dostać i w wakacje będziecie mogły się u mnie spotkać na kawce, herbatce albo zimnym shake-u bananowym i ciasteczku mniam :D
Witaj:) ja już Tobie napisałam ,że nie mogę wejść w tą ankietę :(
Co do miejsca to myślę ,że zdania będą bardzo podzielone zależy gdzie kto mieszka to takie miejsce będzie podawać . Myślę, że powinnaś pomyśleć też pod swoim kątem najlepiej gdybyś wybrała miejsce blisko swojego miejsca zamieszkania to dla wygody ale nie tylko bo na pewno będzie to dla Ciebie łatwiej np dojazd już by Cię ominął i jeszcze inne plusy by się znalazły!Pozdrawiam i nie mogę się już doczekać otwarcia:tak:
 
necia dojazd i tak mam zagwarantowany więc miejsce będzie zależeć od tego gdzie większość rodziców chciałoby aby takie miejsce się znajdowało z dotychczasowych wyników ankiet wynika że najbardziej rodzice woleliby Jaroty ale w sumie wyniki z przedszkoli znajdujących się w innych częściach miasta jeszcze przede mną :)

Ja z kolei jestem świeżo po szkoleniu na baristę więc mam nadzieję, że kawa będzie u mnie wyśmienita a wzorki na cappucino będą śliczne :)
 
Na ta kawę to już się cieszę:)
Wiecie co, myślałam że ta zima już sobie odpuści, a co za oknem widzę- śnieży od rana buuu, ja chcę już wiosnę
Polecam Wam świetną stronkę, może któraś podpatrzy jakieś pomysły Mama na cały etat
 
hej dawno mnie nie było ale mam wielką prośbę o pomoc
AKCJA SZUKAM CHATKI :) szukam mieszkania w Olsztynie dla pary z dzieckiem może być kawalerka od kwietnia jak ktoś coś wie lub ma to piszcie!!!!!
 
magga niestety nie pomogę, mogę polecić tylko poszukiwania w necie
A może polecicie mi jakiś lokal, gdzie mogę zjeść ciacho/deser/lody i żeby było krzesełko dla malucha
 
„BAKUŚ ZAPRASZA: RODZIC BLISKO NATURY”
Cykl bezpłatnych spotkań edukacyjnych w ośmiu polskich miastach, tj. w
Gdańsku (17.03.2012), PanDinek ul. Wawelska 10A/1
Gr. I 14:00
Gr. II 16:00
Bydgoszczy (24.03.2012), Akademia Szkraba ul. Gackowskiego 1c
... Gr. I 12:30
Gr. II 14:30
Poznaniu (31.03.2012), Pracownia Gauganek ul.3 maja 49 c
Gr. I 13:30
Gr. II 15:30

Szczecinie (14.04.2012), Studio Tańca Kimama i Kawiarnia Tkacz Towarzyski ul. Tkacka 64d
Gr. I 10:30
Gr. II 12:30

Warszawie(21.04.2012), Fitness Club "GROCHÓW" Sala Zabaw „Abawuś” ul.Zamieniecka 90
Centrum Handlowe "Szembeka"
Gr. I 11:30
Gr. II 13:30
Wrocławiu (28.04.2012), Żłobek Niepubliczny WYSEPKA, ul. Szybka 6-10
Gr. I 11:00
Gr. II 13:00

Krakowie (05.05.2012) Famiga Ul. Lea 179
Gr. I 10:00
Gr.II 12:00

Olsztynie (12.05.2012) Filia nr 10 ABECADŁO C.H. "Alfa" Al. Piłsudskiego 16
Gr. I 11:00
Gr. II 13:00
Spotkanie dla dwóch grup :
I Dzieci do 3 lat (Chustonoszenie oraz BLW)
II Dzieci od 3 lat (Zabawy Akademii Szkraba oraz Dieta dziecka)

Zapraszamy do polubienia Bakuś | Facebook
I śledzenia wszystkich informacji na temat spotkań.

Zapisy pod numerem Tel. 792-443-052 Agnieszka Janiszewska

Spotkania poprowadzą eksperci, którzy poruszą m.in. tematy, takie jak: Dlaczego warto nosić maluchy w chustach?; BLW (Baby-led Weaning) - wprowadzanie pokarmów stałych do diety małego dziecka; Zabawy Akademii Szkraba czy kwestię diety starszaka.
 
Może ktoś będzie chciał skorzystać z bezpłatnych konsultacji pediatrycznych
Ogólnopolska Akcja Kocham, Chronię, Badam
new.gif
 
reklama
Do góry