reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

No hej dziewczynki.
Liwus jak tam Adaśko. Czy on już je mięsko. Mój Antoś skończył 5 miesięcy i niby już może jeść ale nie wiem gdzie dostać królika świeżego bo inne mięska to chyba jeszcze nie.Co?

Adaś jeszcze nie je mięska. Poczekam na ta magiczną liczbę 5 miesięcy i wtedy dam. Na tej stronie jest fajnie wypisane co kiedy można Produkty spożywcze w diecie dziecka, które ukończyło 5 miesiąc życia i jest karmione sztucznie. - www.osesek.pl - Z miłości do Dziecka. Portal dla Rodziców no i wg tej strony mięso można od 6 miesiąca tj. mięsko jagnięce , mięsko z indyka , mięsko z kurczaka , mięsko z królika.
Także ja na początek chyba zacznę dawać mięsko z indyka bo tego królika to faktycznie nie wiem gdzie dostać , chociaż teraz przed świętami może gdzieś się pojawi ( aczkolwiek to nie Wielkanoc :-D )

Ola2in1 widzę że Ty dopiero się spodziewasz maleństwa. Kiedy rozwiązanie?

Dziewczyny a jakie prezenciki szykujecie pod choinkę dla maluchów??
 
reklama
ehh termin przewidywany jest na 20grudnia ale mam wielka nadzieje ze maluszek sie pospieszy i zrobi rodzicom niespodziankę ciut wcześniej :)
ja w sprawie prezentów sie wypowiadać nie będe bo same wiecie jak to jest na początku....wszystko sie kupuje zeby zapewnic maluszkowi to co najlepsze
 
tego królika to faktycznie nie wiem gdzie dostać , chociaż teraz przed świętami może gdzieś się pojawi ( aczkolwiek to nie Wielkanoc :-D )



Dziewczyny a jakie prezenciki szykujecie pod choinkę dla maluchów??

Liwus ja słyszałam , że jest świeży królik w Makro. Trzeba to sprawdzić. Kupic , poporcjować i zamrozić. Antos już ma skończone 5 miesięcy i już może jeść mięsko ale boję się dać kurczaka bo najsilniej uczula. Dlatego nie daję.

Liwia może odwiedzisz mnie jutro co?? Ja sięnie mogę ruszać bo ok 10-11 mam mieć przywiezioną nową pralkę. Po Olka idę o 13;30. Więc albo zapraszam do tej 13ej albo po 14ej. Jak Ci pasuje.

Ola a gdzie masz zamiar rodzic tzn w którym szpitalu?
 
Liwus ja słyszałam , że jest świeży królik w Makro. Trzeba to sprawdzić. Kupic , poporcjować i zamrozić. Antos już ma skończone 5 miesięcy i już może jeść mięsko ale boję się dać kurczaka bo najsilniej uczula. Dlatego nie daję.

Liwia może odwiedzisz mnie jutro co?? Ja sięnie mogę ruszać bo ok 10-11 mam mieć przywiezioną nową pralkę. Po Olka idę o 13;30. Więc albo zapraszam do tej 13ej albo po 14ej. Jak Ci pasuje.

Ola a gdzie masz zamiar rodzic tzn w którym szpitalu?

No to trzeba będzie wybrać się do makro i sprawdzić :-)
A jutro mogę przyjechać jakoś no ale zależy czy mi samochód odpali :-) Jeszcze dam znać jutro rano:happy:
 
Ostatnia edycja:
w planach jest szpital miejski,bo tam tez pracuje mój lekarz....
a co do Makro :) byłam ostatnio....zabawek fuuuul, wiec mysle że na pewno cos znajdziecie :)
 
Ja do Makro nie mam karty.

Ja mam :-) Także w każdej chwili mogę pożyczyć :happy:

w planach jest szpital miejski,bo tam tez pracuje mój lekarz....

Madziara rodziła w miejskim , więc niech relacje Ona zda czy było ok. Bo ja znam same negatywne opinie na temat tego szpitala.
Dobrze że piszesz że w MAKRO dużo zabawek to pojadę w poszukiwaniu królika i zabawki dla Adasia tym bardziej że Adaś 24.12 ma 2 święta w 1 dniu czyli Wigilia oraz Jego imieniny :happy:
 
Ostatnia edycja:
uuu a ja o miejskim w miare dobre...w 24tc leżałam na zakażenie nerek i było ok,ale dopiero jak na izbie przyjęć zobaczyli w karcie nazwisko lekarza od nich(prywaciarz tak dla szczegółu)
 
A jaki to lekarz Olu?? Ja chodziłam do Szarejko . Byłam bardzo zadowolona z wizyt u niego.Jak rodziłam nie było go ale i tak prawdopodobieństwo, że trafię na jego dyzur było małe a nie chciałam opłacać lekarza, bo położna jest ważniejsza . W szpitalu jak to w szpitalu. Ja miałam jednoosobową salę - to uważam za minus bo mi się nudziło. Jedzenie średnie. Mąż mi donosił z domu. Ale ogólnie to bieda. Jak wszędzie. Pościel z dziurami, niektóre pielęgniarki na noworodkach niemiłe. Ale da sieprzezyć. Poród( mój drugi w tym szpitalu) wspominam dobrze
 
reklama
Chciałam poinformować, że na basenie rozpoczynają sięzajęcia dla maluszków

KURS ZIMA 2008/2009 sobota (12 lekcji)

Rozpoczęcie zajęć
06.12.2008 r. Zakończenie kursu
01.03.2009 r.
Zajęcia nie odbędą się odbywać w dniach:
28.12.2008 r. - Przerwa świąteczno-noworoczna
31.01.2008 r. - Ferie zimowe

Spotkanie organizacyjne i sprzedaż karnetów dla nowych dzieci
odbędzie się w dniach:

29.11.2008 r. - sobota o godzinie 17.30
05.12.2008 r. - czwartek o godzinie 19.00

na pływalni OSiR przy ul. Głowackiego 27

REZERWACJE I WSZELKIE INFORMACJE
ANNA KULA ANNA KUTNIK TEL. 0 510 145 510 TEL. 513 308 659 ania@babelkiplywaja.pl

Bardzo prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej jeśli zdecydowaliście się Państwo zapisać swoją pociech na nasze zajęcia.


Liwia idziemy z maluszkami.?????
 
Do góry