reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

klaudiakiwi - niezalatwilam sobie ;-) ale mialam położną z którą się umawiałam na poród i ona mi powiedziałą, że mnie niedoeślą, że ona mi znajdzie miejsce. No i do lekarza też chodzę ze szpitala. I jemu się żaliłam że boję się że mnie nieprzyjmą bo wszystkie sale będą zajęte.
 
reklama
Ja z kolei miałam to uzgodnione z ordynatorem oddziału , więc w razie jakby mnie nie chcieli przyjąć to miałam o tym napomknąć :happy:
klaudiakiwi najlepiej to idź do szpitala i zrób wywiad środowiskowy czy jest z tym problem czy nie etc.
 
Cześć olsztyńskie mamusie i przyszłe mamusie:-):-) Liwus dała mi cynk, że mamy też "regionalny kącik" ;-) i już mam 15o pytań do was :-)
Nikula napewno będziesz mogła mi doradzić dobrego kardiologa, ponieważ na ostatniej kontroli pani doktor usłyszała u mojej Antosi szmery i w związku z tym zaleciła wizytę u kardiologa. Znając życie limity już się skończyły w szpitalach i przychodniach (koniec roku wkońcu :-( więc musimy iść prywatnie
Która z mam mieszka na jarotach i pieczewie??
Klaudio ja rodziłam w lipcu w wojew. i byłam bardzo zadowolona aczkolwiek rzeczywiście z przyjmowaniem jest różnie. Mój lekarz prowadzący był z woj. (nome omen z-ca ordynatora, super fachowiec z anielską cierpliwością, polecam) no i miałam wykupioną położną z tego szpitala - jednym słowem zabezpieczyłam się ;-) Ale pamiętam, ze tej nocy co mój szkrab pchał się na świat było razem siedem porodów i położna mi póxniej opowiadała, ze odsyłali pacjentki. Oczywiście to nie jest tak, że odeślą cię do Ostródy czy innego miasta, ale jakbyś miała już bóle parte to ich obowiazkiem jest odebrać dzidziunie nawet w korytarzu!! Natomiast dodam, że pierwsze swoje maleństwo rodziłam w miejskim i byłam zadowolona (tylko to było 11 lat temu ;-);-)
Dziewczyny jak się robi takie animacje i linijeczki?? Powiem wam, że mój mąż kończył studia ze specjalnosćią informatyka i żadnego pożytku z tego nie mam :-( (fakt, ze było to z 14 lat temu i ani dnia nie przepracował w swoim zawodzie ;-)
 
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/jak-wstawic-suwaczek-78/

Tu masz wszystko opisane, ale musisz wstawic w tresc Sygnatury a nie Podpisu.

Moja pani doktor tez pracuje w wojewodzkim, tylko tak jak wspomnialam wczesniej nie chodze do niej prywatnie tylko panstwowo wiec nie mam chyba co liczyc na ulgowe traktowanie. Polozna to dla mnie spory wydatek, i raczej musze zrezygnowac z takich "luksusow" :no:
 
tosika - :-) pewnie że mogę polecić p. J. Zabłocka i ta pani przyjmuje w dziecięcym i ma prywatnie gabinet na ul. Kanta (niedawno wypatrzyłam). Jutro jak pójdę na spacerek, to spiszę ci numer telefonu. No i ja mieszkam niedaleko - znaczy się na pieczewie/jarotach :-)
 
Ostatnia edycja:
Nikula wielkie dzięki!! Bardzo się cieszę, że jesteś moją nie/daleką sąsiadką :-) będziemy mogły się zmówić na wspólny spacerek!
 
Klaudio to nie ma znaczenia, czy chodzisz prywatnie czy też nie, ważne jest, że lekarka pracuje w tym szpitalu. Jak byłam w ciąży to też miałam te dylematy, ale moje "doświadczone" koleżanki powiedziały, że jak "TO" już się rozpoczyna i wpadasz na oddział to pielęgniarki patrzą w twoją kartę i jak widzą "swojego" lekarza to traktują Ciebie też jak "swoją" pacjentkę.
 
Tosika to mnie uradowalas ogromnie!!!!!!!! :-):-):-):-)
Wczesniej dalam Ci linka a'propos twego pytania o suwacezk.
A z mezami to tak wlasnie jest :-p tylko czasami mamy z nich pozytek :-p:-D:-)
 
Dzięki Klaudio za linki, wczoraj nawet zaczęłam coś tam kombinować, ale mój szkrabek niestety nie dał mi dokończyć :-( może dzisiaj będę miała więcej szczęścia :-) Cieszę się, że troszkę Cię uspokoiłam, ale Ty naprawdę nie będziesz miała żadnych problemów z "miejscówką" w woj. :-):-)
 
reklama
tosika - ul. Kanta 17a (budynek na skrzyżowaniu kanta z Krasickiego - za kwiaciarnią Amarylis a przed cocodrillo :-)) Jolanta Zabłocka tel. 501 623 448 i drugi (chyba do rejestracji) 543 01 63 - widziałam na tabliczce że przyjmuje w czwartki o 17
 
Do góry