reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

Ja na Nagórkach i coś czuję że ploac zabaw za LO V wiasną będziemy wspólnie okupowały.

A teraz pytanie z zupełnie innej beczki: szukam gitarzysty, który gra - próbuje grać flamenco. Gdybyście widziały, słyszały to dajcie znac!!!!!
 
reklama
ja też będę olsztyńską mamą, ale dopiero w lipcu 2009 :) Póki co chodzę na badania i staram się oszczędzać, już nie mogę się doczekać kiedy znów zobaczę mojego maluszka na usg :)
 
agadol - życzę Ci wielu miłych chwil spędzanych przed monitorkiem - to takie randki z maluchem :-). Jak byś miała jakieś pytania to śmiało :-) są tu mamy z większym doświadczeniem i mniejszym, ale razem zawsze coś wykombinujemy. No i przede wszystkim, wszystkie przeszłyśmy przez to niedawno :-) trzymaj się cieplutko.
 
Witam Kochane !!!!!!!!

Olsztyn Wita Olsztyn hihihihih:tak::tak::tak::tak: Popiełuszki sie kłaania niziutko wszystkim;-);-);-) Miło że powsta i watek dla Mamuś z Olsztyna:-):-):-)
 
Kochane tak sie wczytuje i widze że chodzcie na basen z maluszkami. Dośc głeboko sie nad tym zastanawiam. Dostałam namiary na Pływalnie Bąbelki. Jakie macie opinie o tej pływalni? o zajeciach ? podzielcie sie opiniami... z góry dziekuje.
Powiem szczerze mam mieszane uczucia chodzi o tę pore roku:-( boje się że przeziebie malucha oczywiście zdaje sobie sprawe że nie wyjde od razu z pływalni z Nel ale sam fakt czy to nie jest za zimno... sama nie wiem jestem w kropce:baffled: . Mąż mi odradza a ja chciałabym pobawic się z Maluchem w wodzie - zawsze to coś innego. Mysle tez nad wypadami do Małpiego Gaju. ale sama nie wiem czy roczne dziecko może tam chodzić... pozdrawiam
 
Witam wszystkie mamuśki :) Jestem z Olsztyna, mam na imie Natalia i mam 7 miesięcznego synka, można dołączyc do waszego grona ? :happy2:
 
Kochane tak sie wczytuje i widze że chodzcie na basen z maluszkami. Dośc głeboko sie nad tym zastanawiam. Dostałam namiary na Pływalnie Bąbelki. Jakie macie opinie o tej pływalni? o zajeciach ? podzielcie sie opiniami... z góry dziekuje.
Powiem szczerze mam mieszane uczucia chodzi o tę pore roku:-( boje się że przeziebie malucha oczywiście zdaje sobie sprawe że nie wyjde od razu z pływalni z Nel ale sam fakt czy to nie jest za zimno... sama nie wiem jestem w kropce:baffled: . Mąż mi odradza a ja chciałabym pobawic się z Maluchem w wodzie - zawsze to coś innego. Mysle tez nad wypadami do Małpiego Gaju. ale sama nie wiem czy roczne dziecko może tam chodzić... pozdrawiam



Kucia jeszcze na basen się nie zapisałyśmy ze względu że ja w tym miesiącu nie mogłam. Ale mamy zebrane wszelkie niezbędne informację.
Kurs się rozpoczyna jutro kolejny kurs - piątkowy rozpocznie się 9.01 a sobotni w marcu. Ponadto jest to kosztowna sprawa bo kosztuje to 290zł za 12 lekcji. Dlatego ja postanowiłam że się dowiem czy sama nie mogę pójść z dzieckiem na basen finansowo wyjdzie mi to o połowę taniej. A takie pływanie i tak jest na zasadzie zabawy , obycia się dziecka z wodą nowym miejscem i innymi dzieciakami.
Natomiast szkoła pływania "Bąbelki Pływają" w cenie oferuje:
Cena kursu to 290zł (za 12 lekcji 1 raz w tygodniu) i jest to wejściówka na
basen dla maluszka i 1 rodzica
Oczywiście my jako firma przygotowujemy szatnie -w przewijaki, maty itp., oraz wszelkie zabawki i i przybory na zajęcia, dzięki czemu prowadzone są w formie zabawowej, aby łatwo i poprzez zabawę zmobilizować dzieci i ich rodziców do pracy :-)
Lekcje prowadzone są przez 2 instruktorki. Woda ma temp.32st.C.
Dzieci podzielone są na grupy wiekowe tj.:
od 3 miesięcy do 1 roku
od 1 r do 2 lat
od 2 lat do 3lat
od 3 lat do 4lat
oraz 5 latki
w miarę możliwości dzielimy pociechy na grupy nowe i na kontynuacje.
Dzieci posiadające orzeczenie o niepełnosprawności mogą ubiegać się o zniżkę 50% na zajęcia.

Także ja póki co muszę wybrać się na basen i dowiedzieć się czy jest możliwość pływania z dzieckiem w małym basenie indywidualnie. Może wszystkie razem się wybierzemy na taki basen.
Madziara już była ze swoim prawie pół rocznym Antkiem , więc niech powie jak tam jej dziecko zareagowało na wodę , chlor itp.??



Witam wszystkie mamuśki :) Jestem z Olsztyna, mam na imie Natalia i mam 7 miesięcznego synka, można dołączyc do waszego grona ? :happy2:

Witamy witamy i zapraszamy :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
liwus masz racje nie za tania to sprawa.
Ja znam koszty i też tak szczerze mówiąc zastanawiałam sie czy samej nie pójść z małą:confused: ale razem bedzie raźniej. Ponad to zaczełam kalkulowac koszty i dowiedziałam sie że jak raz czy ileś tam np nie bede mogła dojechac na zajecia to lekcja przepada a z takim maluszkiem to róznie bywa:baffled: także troszke to wychodzi. Jak masz możliosc wybadaj temat to bysmy sie wybrały z dziewczynami które tez by były zainteresowane i z maluchami ale była by radochaaaaaa. A co sądzisz o tej porze roku?
 
Ostatnia edycja:
Do góry