reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

reklama
Ja też się witam,
jestem tzw. kurą domową, jednak taką wolnowybiegową. Kurnik mam dosyć fajny i siedzę na najwyższej grzędzie. Na stanie mam syna lat wkrótce 3 i córę kończącą niedługo rok.
Pozdrawiam

Hehehe się usmiałam:-D

Widzę że jest nas kilka..fajnie:tak:
A jak zniosłyście upały? My fatalnie:/
 
My też-nieprzespane noce, niedojedzone obiady i marudzenie, ale chłodziłyśmy się w baseniku i jakoś dałyśmy radę.. ;-)
 
Ja też, ale nie znoszę, kiedy jest tak duszno.. A Nina chyba nie lubi upałów, bo jak tylko temperatura spada robi się żywsza i mniej marudna.
 
Przez ostatnie upały moczyliśmy się nad morzem :) Osobiście lubię ciepło, nawet te powyżej 34 stopni. Dzieciaki trochę gorzej znoszą gorąc.
A teraz prawdopodobnie Młoda ma trzydniówkę, znaczy się gorączkuje wysoko od dwóch dni i czekam na wysypkę. Czyli przymusowe siedzenie w domu.
 
Crazy, zdrówka dla Młodej. Nas też to nie ominęło.

Mam problem. Szukam domu dla mojego 4-ro letniego boksera (ma rodowód). Niestety okazało się, że jest zazdrosny o dziecko :-( Może znacie kogoś, kto chciałby przygarnąć takiego psa. Kto ma dom i nie ma małych dzieci.
 
reklama
Witam :-)
tez jestem z Ol i chętnie sie dołącze ....
a w sumie to mam pytanie .... w zasadzie jestem mamą juz sporych chlopakow no i obu rodzilam w Miejskim ... pierwszy poród ok , drugi dramat ... chodz tylko rok różnicy .... własciwie wiecej teraz przebywam w angli ale ze wzgledu na dzieci i moja mame chyba podejme decyzje porodu w Ol ... ktory szpital polecacie w razie co ???
 
Do góry