reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie na temat wozkow

Zgadzam sie z większością dziewczyn. Lepiej sama gondola, a pózniej lepsza spacerowka. Sama żałuje bardzo, ze tak nie zrobiłam.
Gondoli używałam przez pół roku i pózniej wsadziłam do spacerowki z wozka 3w1 i już nie było tak cudownie. Kupiliśmy nową.
 
reklama
Przesadziłam jak córka wyszła z gondoli miała 8,5 msca a 9 jak sama usiadła. Można ją rozłożyć na płasko i tak jeździła do czasu gdy nie siadała sama:) mam Chicco multiway garnet. Dwoje dzieci nim jeździło i teraz czeka na trzecie a stan jak nowy a na prawdę już sporo przeszedł;) kosztuje ok 400-500zl na allegro. Ale co do spacerówki to możesz jeszcze się wstrzymać z kupnem bo dopiero jak zaczniesz jeździć to zaczniesz zwracac uwagę na to co Tobie jest najbardziej potrzebne, np kosz na zakupy, składanie wózka, jedna czy dwie rączki, jaki rodzaj kół itd a to przyjdzie z czasem. Ja na Twoim miejscu kupiłabym gondolę a później jak już pojeździsz nią trochę i będziesz, wiedziała czego potrzebujesz to rozejrzysz się za fajną spacerówką. Gondola jest na krótko, często dzieci 6 miesięczne już jezdzą w spacerówkach bo nie chcą w gondoli lub się nie mieszczą. A Ty rodzisz w październiku więc pewnie też mniej tych spacerów będzie, będą krótsze :)
 
Dokladnie. I po co Ci gondola koniecznie jedna z trzech, co wymienilas w pierwszym poscie. Kup taka byleby sprawna byla i odpowiadala Ci wizualnie i byla w dobrym stanie.
Moj maly jezdzil w gondoli dlugo, bo majowy i chcialam wiosny doczekac z przesiadka na spacerowke. Ale skoro masz miec dzieciaczka pazdziernikowego to pewnie szybko w spacerowke przeskoczysz. Inna sprawa, ze Twoje dziecko moze miec szybko w powazaniu lezenie w gondoli.
Poki co jezdzimy spacerowka z hollanda, a kilka dni temu mialam okazje powozic malego po sklepie joie literaxem 4 - niebo a ziemia (na korzysc joie).
 
Sandyy te joie litetrax 4 bardzo często widuje, są popularne czyli pewnie fajne:) lekko się prowadzi?
 
Dokladnie. I po co Ci gondola koniecznie jedna z trzech, co wymienilas w pierwszym poscie. Kup taka byleby sprawna byla i odpowiadala Ci wizualnie i byla w dobrym stanie.
Moj maly jezdzil w gondoli dlugo, bo majowy i chcialam wiosny doczekac z przesiadka na spacerowke. Ale skoro masz miec dzieciaczka pazdziernikowego to pewnie szybko w spacerowke przeskoczysz. Inna sprawa, ze Twoje dziecko moze miec szybko w powazaniu lezenie w gondoli.
Poki co jezdzimy spacerowka z hollanda, a kilka dni temu mialam okazje powozic malego po sklepie joie literaxem 4 - niebo a ziemia (na korzysc joie).
Akurat w tych wózkach gondole bardzo mi sie podobają i mozna wpiac fotelik co tez jest dla mnie plusem na jakies krótkie zakupy na które bede musiala pojechać autem
U mnie ciężko w mieście kupic sama gondole a jak są same gondole to raczej juz takie stare, których niestety ale wizualnie miec byc nie chciała;) poza tym my prowadzimy dosc aktywny tryb życia i jak tylko pogoda pozwoli i dziecko będzie czulo sie dobrze na dworze yo chcemy jak najczęściej wychodzić wiec musi to być te wygodne a te 3 co podałam.ogladalam w sklepie i wydają się lekkie i dobrze się prowadzi
 
Rozumiem.
U mnie przewazyl jeden jedyny argument: chcialam nowy wozek dla swojego pierwszego dziecka. Bo tak [emoji14] Bo chcialam miec radosc :)
 
Polecam spacerówkę Joie Mytrax flex signature, wcześniej miałam właśnie z 2 w 1 x lander x move też fajna ale składanie i ilość zajmowanego miejsca w bagażniku... masakra
 
mi całkowicie odpowiada anex baby, my mamy corssa, jest mega wygodny i lekki w prowadzeniu, taki poręczny, gondola głęboka, materialy oddychajace, mam nadzieje, ze ze spacerowki bede rownie zadowolona, bo wzielismy opcje 3w1:)
 
reklama
Ja również mam wózek marki Anex, tyle, ze model Sport, wersja 3w1 i gorąco go wszystkim polecam. Jest to solidny, funkcjonalny , a przy tym świetnie prezentujący się wózek. Ma dosyć dużą gondole, jednakże jest ona niezwykle komfortowa dla maluszka. Kolejne zalety to: lekkość, poręczność i łatwość składania. Uwielbiam!
 
Do góry