reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

dzieki malinko.
a na problem twojej siostry to nie wiem czy cos jest. ja tez tak mam. jak mam pierwszy dzien @ to strasznie boli mnie brzuch...dzien wyciety z zyciorysu. biore zwykla tabletke przeciwbolowa i klade sie spac...ale to jest straszne.
jak bralam tabletki antykoncepcyjne to nic mnie nie bolalo, zyc nie umierac w momencie kiedy odstawilam i postanowilam starac sie o dzidziusia (czyli od maja) problem wrocil bo przed tabletkami tez mialam takie bole.
 
reklama
ASMODIS tez slyszalam ze jak sie bierze pigulki anty to nie boli.Mnie tez zaqwsze pierwszego dnia bolalo wiec to rodzine :)wysle ja do gina moze jej cos da nie ?ja naszczescie teraz na kilka miechow mam spokoj :)
 
tez bym chciala tak jak ty. ale nawet bym przezyla te byle tylko niech dzidzia sie pojawi :D
znow sie nakrecam
do milego, bo dzis wstalam o 4.40 i jestem spiaca. ide spac.papatki
 
Lana, gratulaacje dla męża. Rzeczywiście obecnie zdać na prawko to ciężka sprawa..

Malinko, ja też mam strasznie bolesny pierwszy dzień. I ja już nawet nie kłopoczę się jedną tabletką przeciwbólową, tylko od razu łykam dwie bo mam przynajmniej pewność, że za pół godziny ból przejdzie. Przy jednej często tej pewności nie miałam. Nienawidzę tego pierwszego dnia, bo nie dość, że ból straszny, to jeszcze jakieś drgawki z zimna mam by za 2 minuty oblał mnie pot i zrobiło mi się strasznie gorąco. Czuję się przez to nieświeża i w pracy bardzo jest to niekomfortowe.
 
Witam, was wszystkie po dłuuuuuuuuuugiej przerwie. Nie pisałam tak długo bo chciałam troche przestac myśleć o ciązy i powiem wam szczerze że się udało. W zeszłym tygodniu wróciliśmy z urlopu było superkowo. Przesyłałam wam telepatycznie mnóstwo fluidków fasolkowych bo widzieliśmy baaaaaaaaaaaaardzo dużo bocianków :). A jesli chodzi o boleści w czasie miesiączki to mi czasem pomaga melisa bo ona działa uspokajająco. a jak jestem w domu to najlepszym sposobem który pomaga to jest położenie sie na brzuchu i podciągnięcie nóg do góry leżysz wtedy jak żaba z nogami ugiętymi w kolanach, nogi muszą przylegac do łóżka jest to bardzo dziwna pozycja i może sie wydawać śmieszna ale gwarantuje że już po 5 minutach pzechodzi :)
 
Agutek dzięki w imieniu męża za gratulacje ;D-właśnie wczoraj świętowaliśmy delikatnie z tej okazjii-hi hi ;D
 
reklama
raczej zawsze mam o czasie i wiem o tym bo bardzo boli mnie wtedy jajnik i wtedy śluz mam tylko przez jeden dzień a to już drugi dzień a jajnik nie boli
 
Do góry